III Niedziela Adwentu

1. Wigilia dla samotnych, bezdomnych, seniorów organizowana przez Caritas Parafialną odbędzie się 21 grudnia o godz. 16.30 w GOK-u. Serdecznie zapraszamy.
  2. Za tydzień w niedzielę jest wigilia. Msze św. jak w każdą niedzielę. W nocy będą odprawiane pasterki: w Nowym Targu o godz. 22.00 i w Starym Targu o godz. 24.00. Pamiętajmy o tym, że pasterka nie zastępuje mszy św. niedzielnej z 24.12. Każdy zatem powinien przyjść w niedzielę do południa lub w sobotę wieczorem i dopiero na pasterkę lub w pierwszy dzień świąt.
  3. Serdeczne Bóg Zapłać za dary na stół rekolekcyjny oraz za gotowanie na plebanii.
  4. Caritas Parafialna organizuje Bal Charytatywny w świetlicy wiejskiej przy OSP w Bukowie. Koszt 110zł od osoby. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej.
  5. Gość Niedzielny 5zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Olejarczyk za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę następną rodzinę z bloku oraz o przystrojenie choinek i zrobienie szopki.
  2. Msza niedzielna 24.12 w wigilię o godz. 9.30. Pasterka w wigilię zostanie odprawiona 22.00 i nie zastępuje ona mszy św. niedzielnej.

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne