II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą w poniedziałek i wtorek o godz. 11.00 i 18.00. We wtorek będzie można skorzystać z sakramentu pokuty od godz.10.30 i 17.30
  2. Ofiary zbierane w poniedziałek i wtorek przeznaczone są na podziękowanie dla ks. Piotra za wygłoszenie rekolekcji.
  3. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. W sklepach naszej gminy zostały wystawione oznakowane opakowania, do których można wkładać produkty żywnościowe, które zostaną rozdzielone najbardziej potrzebującym rodzinom naszych gimnazjalistów. Akcja „Wigilijne dzielenie” jest prowadzona przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.
  5. Przez cały adwent na środku kościoła będzie stała skarbona , do której będzie można wrzucać dobrowolne ofiary jako jałmużna adwentowa. Za te ofiary Caritas ma zamiar zrobić wigilię dla samotnych, bezdomnych i biednych oraz wspomóc najbiedniejszych.
  6. Caritas organizuje Bal Charytatywny w świetlicy wiejskiej przy OSP w Bukowie. Koszt 110zł od osoby. Zapisy u p. Celiny Skrzyńskiej.
  7. Poproszę o dary na stół rekolekcyjny na wtorek, a szczególnie ciasto by rekolekcjonista i spowiednicy mieli coś do zjedzenia.
  8. Dziękuję radnemu p. Grzegorzowi Kamińskiemu za zapłacenie jednego łóżka dla chorych. Koszt 3000zł.

1. Dziękuję rodzinie p. Klimek za posprzątanie kościoła. Za tydzień o sprzątanie poproszę następną rodzinę z bloku
  2. W poniedziałek i wtorek msza św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 16.00. We wtorek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.30

Pobierz ogłoszenia parafialne na swój komputer: Ogłoszenia Parafialne